Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-01-24 20:43:53 482

Okés! Köszi! Jelentkezni fogok! Heves megyében melyik településen laksz?? 

A hozzászólás:
carlin Creative Commons License 2011-01-24 18:07:39 480

Jó,március közepére szeretném az első kelést,utána nyár végéig folyamatosan lesz.Kérlek jelezz időben,mert már van foglalva is!

A számom 20 511-9930,hétvégén,vagy este 7 után,mert a melóba nem viszem be a telót.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-01-23 20:12:01 478

Köszönöm a választ, azért ha lenne eladó csibe az is érdekel!! Magam is tartok-tartottam kopasz-szakállas-búbos tyúkokat, és vérfrissítésnek mindig jól jön néhány darab!!

Én Heves megyében tanítok, így el is tudok menni értük!

Majd egyeztetünk ha gondolod!!

Üdv.: Dudi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!