|
|
|
|
 |
Davidon
2011-01-24 18:34:25
|
2738
|
Mint mondtam vagy ez vagy semmi. Cafeteria-s dolog. |
|
A hozzászólás:
 |
Mercutio_
2011-01-24 17:48:21
|
2737
|
TN-paneles, nagy csodát ne várj tőle.
Kalibrálni természetesen lehet, és valamit javít a dolgon, de maga a színtér amit lefed és a 10-12 bittel szemben csak (vélhetően) 8bites feldolgozási képesség zavaró lehet és valami olyasmi is rémlik, hogy a TN-paneleknél könnyebben elmásznak a színek, nehezebb elérni a színelyességet.
Ha már úgyis TV-s monitor lehet, hogy egyszerűbb lenne egy 32"-os fullHD-s TV-t venni? (Majd a hozzáértő szakik megmondják van-e olyan tudású a benne lévő panel és vezérlés, mint az általad írt monitorban) |
|
Előzmény:
 |
Davidon
2011-01-22 23:19:09
|
2733
|
A Samsung P2770HD-ról tudok esetleg mondani valamit? Ezek a TV-monitorok ugyanúgy kalibrálhatók, mint a normál monitorok?
(csak ezt van lehetőségem megvenni) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|