Keresés

Részletes keresés

Fx66 Creative Commons License 2011-01-27 13:42:11 139

Wartburg!

 

Ez a legjobb, legegyszerűbb szerintem.Pláne ha nincs szintkülönbség. Takarja a vágási pontatlanságot, alatta mozoghat a burkolat ( ne vágd teljesen "ütközésig"), nem tudod kirúgni stb.

 Üdv.

A hozzászólás:
Wartburg311 Creative Commons License 2011-01-24 15:53:42 138

Tisztelt hozzáértők!

 

Az után érdeklődnék, hogy hogyan oldjam meg egy nappali és egy étkező elválasztálát. A nappaliban laminált lenne az étkezőben járólap. 4m 20cm hosszan kellene burkolatváltót beépíteni, ilyet egyben nem találok sehol, az alábbiból (lásd kép) találtam 2,70 hosszút. Így 2db-ból kijönne. (a burkolatváltó alatt van egyébként a beton dilatálva)

Épített már be valaki ilyet járólap és laminált közé? Vagy szerezzek rápattintósat? (abból is csak 2-m-est találtam)

 

Egyéb ötlet?

 

Szabolcs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!