|
|
|
|
 |
carlin
2011-01-24 18:07:39
|
480
|
Jó,március közepére szeretném az első kelést,utána nyár végéig folyamatosan lesz.Kérlek jelezz időben,mert már van foglalva is!
A számom 20 511-9930,hétvégén,vagy este 7 után,mert a melóba nem viszem be a telót. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-01-23 20:12:01
|
478
|
Köszönöm a választ, azért ha lenne eladó csibe az is érdekel!! Magam is tartok-tartottam kopasz-szakállas-búbos tyúkokat, és vérfrissítésnek mindig jól jön néhány darab!!
Én Heves megyében tanítok, így el is tudok menni értük!
Majd egyeztetünk ha gondolod!!
Üdv.: Dudi |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|