Keresés

Részletes keresés

carlin Creative Commons License 2011-01-24 18:07:39 480

Jó,március közepére szeretném az első kelést,utána nyár végéig folyamatosan lesz.Kérlek jelezz időben,mert már van foglalva is!

A számom 20 511-9930,hétvégén,vagy este 7 után,mert a melóba nem viszem be a telót.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-01-23 20:12:01 478

Köszönöm a választ, azért ha lenne eladó csibe az is érdekel!! Magam is tartok-tartottam kopasz-szakállas-búbos tyúkokat, és vérfrissítésnek mindig jól jön néhány darab!!

Én Heves megyében tanítok, így el is tudok menni értük!

Majd egyeztetünk ha gondolod!!

Üdv.: Dudi

Előzmény:
carlin Creative Commons License 2011-01-23 17:03:47 476

Az igaszság az,hogy van 2 gépem és elég sok kotlós is szokott lenni,így ritkán van tojás eladó.Csak napos,ill.kb. 2 hetes korig nevelek,addig elviszik őket.Növendékeket most már elvből nem adok el.

Akit viszont érdekel vannak eladó nyulak:

13 hónapos ,fekete német (1x fialt)15.000 ft

Német óriás választási 2.500 ft

Német apától ,házi anyától,növendékek 1.400 ft

Növ.t.kosorrú bakok 2.500 ft

Választási oroszlánfejűek 1.500 ft

Heves megye.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!