Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-01-23 20:12:01 478

Köszönöm a választ, azért ha lenne eladó csibe az is érdekel!! Magam is tartok-tartottam kopasz-szakállas-búbos tyúkokat, és vérfrissítésnek mindig jól jön néhány darab!!

Én Heves megyében tanítok, így el is tudok menni értük!

Majd egyeztetünk ha gondolod!!

Üdv.: Dudi

carlin Creative Commons License 2011-01-23 17:06:42 477

A tel.szám lemaradt !

Hétköznap 20 945-2047,hétvégén 20 511-9930.

A hozzászólás:
carlin Creative Commons License 2011-01-23 17:03:47 476

Az igaszság az,hogy van 2 gépem és elég sok kotlós is szokott lenni,így ritkán van tojás eladó.Csak napos,ill.kb. 2 hetes korig nevelek,addig elviszik őket.Növendékeket most már elvből nem adok el.

Akit viszont érdekel vannak eladó nyulak:

13 hónapos ,fekete német (1x fialt)15.000 ft

Német óriás választási 2.500 ft

Német apától ,házi anyától,növendékek 1.400 ft

Növ.t.kosorrú bakok 2.500 ft

Választási oroszlánfejűek 1.500 ft

Heves megye.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-01-16 21:10:30 473

Szia!

Ezektől az "extrás" tyúkoktól esetleg nem lesz eladó tenyésztojás, vagy növendék??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!