|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-01-23 20:12:01
|
478
|
Köszönöm a választ, azért ha lenne eladó csibe az is érdekel!! Magam is tartok-tartottam kopasz-szakállas-búbos tyúkokat, és vérfrissítésnek mindig jól jön néhány darab!!
Én Heves megyében tanítok, így el is tudok menni értük!
Majd egyeztetünk ha gondolod!!
Üdv.: Dudi |
|
 |
carlin
2011-01-23 17:06:42
|
477
|
A tel.szám lemaradt !
Hétköznap 20 945-2047,hétvégén 20 511-9930. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Törölt nick
2011-01-16 21:10:30
|
473
|
Szia!
Ezektől az "extrás" tyúkoktól esetleg nem lesz eladó tenyésztojás, vagy növendék?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|