Keresés

Részletes keresés

fullfildes Creative Commons License 2011-01-23 10:06:35 2736

Köszi!

A hozzászólás:
mcgoat Creative Commons License 2011-01-23 10:01:04 2735

Ha ámítógépre van kötve akkor igen, hiszen a kalibráló ott cseréli ki a profilt.

Előzmény:
fullfildes Creative Commons License 2011-01-23 07:20:28 2734

Én úgy hallottam hogy minden monitor- még a TV-k - is kalibrálhatóak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!