Keresés

Részletes keresés

Mercutio_ Creative Commons License 2011-01-24 17:48:21 2737

TN-paneles, nagy csodát ne várj tőle.

Kalibrálni természetesen lehet, és valamit javít a dolgon, de maga a színtér amit lefed és a 10-12 bittel szemben csak (vélhetően) 8bites feldolgozási képesség zavaró lehet és valami olyasmi is rémlik, hogy a TN-paneleknél könnyebben elmásznak a színek, nehezebb elérni a színelyességet.

 

Ha  már úgyis TV-s monitor lehet, hogy egyszerűbb lenne egy 32"-os fullHD-s TV-t venni? (Majd a hozzáértő szakik megmondják van-e olyan tudású a benne lévő panel és vezérlés, mint az általad írt monitorban)

fullfildes Creative Commons License 2011-01-23 07:20:28 2734

Én úgy hallottam hogy minden monitor- még a TV-k - is kalibrálhatóak.

A hozzászólás:
Davidon Creative Commons License 2011-01-22 23:19:09 2733

A Samsung P2770HD-ról tudok esetleg mondani valamit? Ezek a TV-monitorok ugyanúgy kalibrálhatók, mint a normál monitorok?

(csak ezt van lehetőségem megvenni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!