|
|
|
|
 |
Digit79
2011-01-22 23:04:04
|
2732
|
Nekem Spyder 3 Pro van és amikor telepítettem a szoftvert, felajánlotta, hogy x összegért letölthetem az Elite szoftverét, tehát a hardver azonos. Nekem azért kellett a Pro, mert két monitort használok, amit az Express nem tud kezelni, egy monitorhoz az is elég. |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2011-01-22 22:46:28
|
2727
|
Tehát a hardver része ugyanaz, csak szoftveresen van korlátozva?
|
|
Előzmény:
 |
futoz.
2011-01-22 22:41:34
|
2726
|
A kalibrálható monitorok száma |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|