|
|
|
|
 |
SZEGECS
2011-01-22 22:46:28
|
2727
|
Tehát a hardver része ugyanaz, csak szoftveresen van korlátozva?
|
|
A hozzászólás:
 |
futoz.
2011-01-22 22:41:34
|
2726
|
A kalibrálható monitorok száma |
|
Előzmény:
 |
SZEGECS
2011-01-22 22:25:05
|
2725
|
A Spyder3 Express, és a Spyder 3Pro között mi a lényegi különbség? (A vételárban lévő 16.000 Ft-os differencián kívűl?)
Az olcsóbb nem olyan pontos?
Az Express simán visszahozná nekem az árát, ha csak az itthon lévő monitorok kalibrálásának árát tekintem.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|