|
|
|
|
 |
elhart
2011-01-22 22:46:31
|
2728
|
Őszintén megmondom, fingom sincsen. Nem érdeket soha ez a része, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy a marketing dumák mögött nincsenek olyan eget rengető különbségek, legalább is az én értékítéletem szerint. Barátomnak az Elite van meg, olyan a monitora képe, mintha az enyémmel lett volna kalibrálva. "Ugyanaz" a színvilág. Belőlem csak a józan paraszti ész beszél, és a jó szemem, amit mások NASA műszerekkel maguknak tuti meg tudnának cáfolni, de a lényeg, hogy 30 alatt-körül lesz egy jó kalibrátorod. Azt nem tudom, teljes Adobe színtérre elég lehet e, és az is lehet, hogy ez eleve egy láma kérdés. |
|
 |
futoz.
2011-01-22 22:41:34
|
2726
|
A kalibrálható monitorok száma |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2011-01-22 22:25:05
|
2725
|
A Spyder3 Express, és a Spyder 3Pro között mi a lényegi különbség? (A vételárban lévő 16.000 Ft-os differencián kívűl?)
Az olcsóbb nem olyan pontos?
Az Express simán visszahozná nekem az árát, ha csak az itthon lévő monitorok kalibrálásának árát tekintem.
|
|
Előzmény:
 |
elhart
2011-01-22 21:11:40
|
2724
|
Mivel az expressel történő kalibrálás kb 4-5 perc, ezért az emlékeim elég frissek voltak a display 2 okozta képi hatással kapcsolatban az express ellenében. A különbség elenyésző, és mint ahogyan az előbb említettem szubjektív. Teljesen mindegy melyiket használnám, a nyomataimban nem lennének igazából különbségek, elvárásaimnak mindkettő bőven megfelel, így hsz-em nem a display 2 ellen, hanem a harmadába kerülő spyder 3 mellett szólt, és nem azért, mert nekem az van, hanem azért, mert úgy gondolom ez az eszköz nekem bőven elegendő minőségi és pontos utómunkához. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|