Keresés

Részletes keresés

elhart Creative Commons License 2011-01-22 22:46:31 2728

Őszintén megmondom, fingom sincsen. Nem érdeket soha ez a része, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy a marketing dumák mögött nincsenek olyan eget rengető különbségek, legalább is az én értékítéletem szerint. Barátomnak az Elite van meg, olyan a monitora képe, mintha az enyémmel lett volna kalibrálva. "Ugyanaz" a színvilág. Belőlem csak a józan paraszti ész beszél, és a jó szemem, amit mások NASA műszerekkel maguknak tuti meg tudnának cáfolni, de a lényeg, hogy 30 alatt-körül lesz egy jó kalibrátorod. Azt nem tudom, teljes Adobe színtérre elég lehet e, és az is lehet, hogy ez eleve egy láma kérdés.

futoz. Creative Commons License 2011-01-22 22:41:34 2726

A kalibrálható monitorok száma 

A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2011-01-22 22:25:05 2725

A Spyder3 Express, és a Spyder 3Pro között mi a lényegi különbség? (A vételárban lévő 16.000 Ft-os differencián kívűl?)

Az olcsóbb nem olyan pontos?

Az Express simán visszahozná nekem az árát, ha csak az itthon lévő monitorok kalibrálásának árát tekintem.

 

Előzmény:
elhart Creative Commons License 2011-01-22 21:11:40 2724

Mivel az expressel történő kalibrálás kb 4-5 perc, ezért az emlékeim elég frissek voltak a display 2 okozta képi hatással kapcsolatban az express ellenében. A különbség elenyésző, és mint ahogyan az előbb említettem szubjektív. Teljesen mindegy melyiket használnám, a nyomataimban nem lennének igazából különbségek, elvárásaimnak mindkettő bőven megfelel, így hsz-em nem a display 2 ellen, hanem a harmadába kerülő spyder 3 mellett szólt, és nem azért, mert nekem az van, hanem azért, mert úgy gondolom ez az eszköz nekem bőven elegendő minőségi és pontos utómunkához.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!