Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
futoz. Creative Commons License 2011-01-22 21:59:54 130

elég oda az ernyő is. 

 

Előzmény:
K0Vzoli Creative Commons License 2011-01-22 21:36:21 129

Régóta nem írtak ide.

 

Milyen softbox-ot, mekkora méretűt (hány x hány cm-est) javasoltok portré fotózásra, 45-55 GN erősségű vakura? Ha több vaki is van, akkor mekkorák a javasoltak?

 

80mm-esnek megfelelő obival lesz fotózva főként, félalakos, arc főként.

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!