|
|
|
|
 |
SZEGECS
2011-01-22 22:25:05
|
2725
|
A Spyder3 Express, és a Spyder 3Pro között mi a lényegi különbség? (A vételárban lévő 16.000 Ft-os differencián kívűl?)
Az olcsóbb nem olyan pontos?
Az Express simán visszahozná nekem az árát, ha csak az itthon lévő monitorok kalibrálásának árát tekintem.
|
|
A hozzászólás:
 |
elhart
2011-01-22 21:11:40
|
2724
|
Mivel az expressel történő kalibrálás kb 4-5 perc, ezért az emlékeim elég frissek voltak a display 2 okozta képi hatással kapcsolatban az express ellenében. A különbség elenyésző, és mint ahogyan az előbb említettem szubjektív. Teljesen mindegy melyiket használnám, a nyomataimban nem lennének igazából különbségek, elvárásaimnak mindkettő bőven megfelel, így hsz-em nem a display 2 ellen, hanem a harmadába kerülő spyder 3 mellett szólt, és nem azért, mert nekem az van, hanem azért, mert úgy gondolom ez az eszköz nekem bőven elegendő minőségi és pontos utómunkához. |
|
Előzmény:
 |
czy
2011-01-22 20:23:58
|
2723
|
Mihez képest? Az emlékeidhez, a nyomathoz, az elvárásaidhoz...? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|