Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2011-01-22 22:25:05 2725

A Spyder3 Express, és a Spyder 3Pro között mi a lényegi különbség? (A vételárban lévő 16.000 Ft-os differencián kívűl?)

Az olcsóbb nem olyan pontos?

Az Express simán visszahozná nekem az árát, ha csak az itthon lévő monitorok kalibrálásának árát tekintem.

 

A hozzászólás:
elhart Creative Commons License 2011-01-22 21:11:40 2724

Mivel az expressel történő kalibrálás kb 4-5 perc, ezért az emlékeim elég frissek voltak a display 2 okozta képi hatással kapcsolatban az express ellenében. A különbség elenyésző, és mint ahogyan az előbb említettem szubjektív. Teljesen mindegy melyiket használnám, a nyomataimban nem lennének igazából különbségek, elvárásaimnak mindkettő bőven megfelel, így hsz-em nem a display 2 ellen, hanem a harmadába kerülő spyder 3 mellett szólt, és nem azért, mert nekem az van, hanem azért, mert úgy gondolom ez az eszköz nekem bőven elegendő minőségi és pontos utómunkához.

Előzmény:
czy Creative Commons License 2011-01-22 20:23:58 2723

Mihez képest? Az emlékeidhez, a nyomathoz, az elvárásaidhoz...?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!