Keresés

Részletes keresés

elhart Creative Commons License 2011-01-22 21:11:40 2724

Mivel az expressel történő kalibrálás kb 4-5 perc, ezért az emlékeim elég frissek voltak a display 2 okozta képi hatással kapcsolatban az express ellenében. A különbség elenyésző, és mint ahogyan az előbb említettem szubjektív. Teljesen mindegy melyiket használnám, a nyomataimban nem lennének igazából különbségek, elvárásaimnak mindkettő bőven megfelel, így hsz-em nem a display 2 ellen, hanem a harmadába kerülő spyder 3 mellett szólt, és nem azért, mert nekem az van, hanem azért, mert úgy gondolom ez az eszköz nekem bőven elegendő minőségi és pontos utómunkához.

A hozzászólás:
czy Creative Commons License 2011-01-22 20:23:58 2723

Mihez képest? Az emlékeidhez, a nyomathoz, az elvárásaidhoz...?

Előzmény:
elhart Creative Commons License 2011-01-22 14:46:57 2721

Az hogy mindkettőnk szemének természetesebb lett a végeredmény. Persze a display2-vel is ok volt, de valahogy jobbnak tűnik a spyder 3-al kalibrált végeredmény. Szubjektív természetesen, de 2-ből 2-nek "jobb". A Display 2-t kicsit bíborba hajlott, a spyder 3 semlegesebb végeredményt hozott.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!