|
|
|
|
 |
czy
2011-01-22 20:23:58
|
2723
|
Mihez képest? Az emlékeidhez, a nyomathoz, az elvárásaidhoz...? |
|
 |
Unown
2011-01-22 15:06:50
|
2722
|
OK, köszi. |
|
A hozzászólás:
 |
elhart
2011-01-22 14:46:57
|
2721
|
Az hogy mindkettőnk szemének természetesebb lett a végeredmény. Persze a display2-vel is ok volt, de valahogy jobbnak tűnik a spyder 3-al kalibrált végeredmény. Szubjektív természetesen, de 2-ből 2-nek "jobb". A Display 2-t kicsit bíborba hajlott, a spyder 3 semlegesebb végeredményt hozott. |
|
Előzmény:
 |
Unown
2011-01-22 14:39:23
|
2720
|
Mit értesz az alatt, hogy jobb lett az eredmény? (nem kötöszködésből kérdezem, simán érdekel) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|