Keresés

Részletes keresés

czy Creative Commons License 2011-01-22 20:23:58 2723

Mihez képest? Az emlékeidhez, a nyomathoz, az elvárásaidhoz...?

Unown Creative Commons License 2011-01-22 15:06:50 2722

OK, köszi. 

A hozzászólás:
elhart Creative Commons License 2011-01-22 14:46:57 2721

Az hogy mindkettőnk szemének természetesebb lett a végeredmény. Persze a display2-vel is ok volt, de valahogy jobbnak tűnik a spyder 3-al kalibrált végeredmény. Szubjektív természetesen, de 2-ből 2-nek "jobb". A Display 2-t kicsit bíborba hajlott, a spyder 3 semlegesebb végeredményt hozott.

Előzmény:
Unown Creative Commons License 2011-01-22 14:39:23 2720

Mit értesz az alatt, hogy jobb lett az eredmény? (nem kötöszködésből kérdezem, simán érdekel)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!