|
|
|
|
 |
elhart
2011-01-22 14:46:57
|
2721
|
Az hogy mindkettőnk szemének természetesebb lett a végeredmény. Persze a display2-vel is ok volt, de valahogy jobbnak tűnik a spyder 3-al kalibrált végeredmény. Szubjektív természetesen, de 2-ből 2-nek "jobb". A Display 2-t kicsit bíborba hajlott, a spyder 3 semlegesebb végeredményt hozott. |
|
A hozzászólás:
 |
Unown
2011-01-22 14:39:23
|
2720
|
Mit értesz az alatt, hogy jobb lett az eredmény? (nem kötöszködésből kérdezem, simán érdekel) |
|
Előzmény:
 |
elhart
2011-01-22 12:06:21
|
2718
|
Dell 2209 monitoromat bekalibráltam egy kölcsön kért Eye One Display 2-vel. Eredmény jó lett. Kollégám monitorját is belőttük vele, az is jó lett. Csak sima easy módban lettek vele kalibrálva. Mondom veszek valamit, de 70-80-t nem adnák egy ilyen kütyüért. Ezért vettem egy spyder3 expresst egy huszasért. Az eredménye mind nekem mind a kollégámnak meggyőzőbb volt. Alapból jobbat kalibrált mint a display 2. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|