Keresés

Részletes keresés

Unown Creative Commons License 2011-01-22 14:39:23 2720

Mit értesz az alatt, hogy jobb lett az eredmény? (nem kötöszködésből kérdezem, simán érdekel)

peterssen Creative Commons License 2011-01-22 12:46:52 2719

Én annak idején mexívtam a spyder2 express-el. Ezek szerint sokat fejlődtek azóta.

A hozzászólás:
elhart Creative Commons License 2011-01-22 12:06:21 2718

Dell 2209 monitoromat bekalibráltam egy kölcsön kért Eye One Display 2-vel. Eredmény jó lett. Kollégám monitorját is belőttük vele, az is jó lett. Csak sima easy módban lettek vele kalibrálva. Mondom veszek valamit, de 70-80-t nem adnák egy ilyen kütyüért. Ezért vettem egy spyder3 expresst egy huszasért. Az eredménye mind nekem mind a kollégámnak meggyőzőbb volt. Alapból jobbat kalibrált mint a display 2. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!