|
|
|
|
 |
Unown
2011-01-22 14:39:23
|
2720
|
Mit értesz az alatt, hogy jobb lett az eredmény? (nem kötöszködésből kérdezem, simán érdekel) |
|
 |
peterssen
2011-01-22 12:46:52
|
2719
|
Én annak idején mexívtam a spyder2 express-el. Ezek szerint sokat fejlődtek azóta. |
|
A hozzászólás:
 |
elhart
2011-01-22 12:06:21
|
2718
|
Dell 2209 monitoromat bekalibráltam egy kölcsön kért Eye One Display 2-vel. Eredmény jó lett. Kollégám monitorját is belőttük vele, az is jó lett. Csak sima easy módban lettek vele kalibrálva. Mondom veszek valamit, de 70-80-t nem adnák egy ilyen kütyüért. Ezért vettem egy spyder3 expresst egy huszasért. Az eredménye mind nekem mind a kollégámnak meggyőzőbb volt. Alapból jobbat kalibrált mint a display 2. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|