Keresés

Részletes keresés

mcgoat Creative Commons License 2011-01-22 10:51:49 2717

Majd az okosok megmondják, hogy mennyi időnként kell kalibrálni. 

A hozzászólás:
fullfildes Creative Commons License 2011-01-21 23:50:33 2716

Így igaz.

Nekem hiába is lett volna meg az eszköz- ráadásul valami csúcs ketyerével csinálta- én nem tudtam volna így belőni..

 

Egyébként ha csak a 30k-es árat nézzük az 4-szerese annak amit kifizettem, ráadásul nem fogom senkinek kalibrálni és remélem az enyém is jó lesz egy darabig..

Előzmény:
Gernyo Creative Commons License 2011-01-21 09:08:07 2711

Azért talán kalibráló és kalibráló között is lehet különbség.

Teszteket ugyan nem olvastam, meg nem is érdekel különösebben. Szerintem egy jó kalibrálás nem csak hardver kérdése.

A szoftver és hozzáértés szvsz. legalább olyan fontos. Monitor is van 20.000-ért... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!