|
|
|
|
 |
mcgoat
2011-01-22 10:51:49
|
2717
|
Majd az okosok megmondják, hogy mennyi időnként kell kalibrálni. |
|
A hozzászólás:
 |
fullfildes
2011-01-21 23:50:33
|
2716
|
Így igaz.
Nekem hiába is lett volna meg az eszköz- ráadásul valami csúcs ketyerével csinálta- én nem tudtam volna így belőni..
Egyébként ha csak a 30k-es árat nézzük az 4-szerese annak amit kifizettem, ráadásul nem fogom senkinek kalibrálni és remélem az enyém is jó lesz egy darabig.. |
|
Előzmény:
 |
Gernyo
2011-01-21 09:08:07
|
2711
|
Azért talán kalibráló és kalibráló között is lehet különbség.
Teszteket ugyan nem olvastam, meg nem is érdekel különösebben. Szerintem egy jó kalibrálás nem csak hardver kérdése.
A szoftver és hozzáértés szvsz. legalább olyan fontos. Monitor is van 20.000-ért... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|