|
|
|
|
 |
Csabi87
2011-01-21 22:49:17
|
561
|
Tévedés, jenleg 1 dologért lelkesedek, de az nem a Dombóvár KC szereplése. Lemegyek, mert szeretem a kosarat és én nem csak mondom! Ha most NB2 van akkor az. Jaaa, hogy ez nem kosárlabda.. ok, nem vitatkozok és nem idegesítem magam, ez most ilyen.. kiesni nem fogunk.. :)
De ami érdekelt volna jobban és azért még mondjuk lelkesedek is, azok a gyerekek és az ő játékuk. :) Sajna lemaradok.. ez van
Voltam ma Pécs - Szolnok meccsen... hát ezt majd kifejtem jobban egy másik topikba, itt csak annyit, hogy ez a Szekulovics buta... és egy két játékosa forrófejű :/ |
|
 |
amare
2011-01-21 14:19:48
|
560
|
Köszi Atesz jól látod a dolgokat. Sajnos azt az adosságot amit akkor elszenvedtem a mai napig kisért. Nekem tartoznak a legkevesebbel de nekem az egy vagyon. Nem hazudok pontosan 280.000 forintrol van szo. A napokban személyesen megkeresem Börcsök Imrét mert a családommal is jol kibaszott ezzel a nem fizetéssel hiszen valahonnan potolni kellett a 3 honapi pénzt. A Jampi tornán a szemebe mondta hogy 3 hét és fizet. Nos ö nem tudta de azt a beszélgetést felvettem csak ugy mint a többit, csak ezt ö nem tudja. Valamibe talán tudok kapszkodni ha perre kerül a sor. Megveretni nem akaorm mert abbol én jönnék ki rosszul. Bár csak egy telefonra vártak bizonyos emberek de nem tettem meg. A játékosokat meg nem értem hogy miért nem jelentik már fel?
Pár napon belül biztos történik valami mert amig ö azt hiszi hogy hagyom a pénzemet elveszni akkor qrvára téved.
Egy sms-t azért ideidéznék szo szerint. Telefon beszélgetést nem lehet mert megkérdeztem. Az már jogokat sért. Az hogy tartozik nekem, az nem. Röhej ez az ország!
Pl.: 2010 Augusztus 13 9:19 perc
"Mindenképp ki leszel fizetve te is. Ma valoszinüleg nem kapsz pénzt. A jövö héten lesz pénzünk!"
B.I. Ma 2011 Január 21 van! :))))))))))
Aztán 2010. Augusztus 25 14:43 perc (Miután a jövö hét utáni hét is eltelt)
"Ahogy már mondtam mindenképp megkapod! De az valoszinü hogy szeptember elsö napjaiban kapod meg, addig nem biztos hogy lesz pénzünk."
B.I. Ma 2011 Január 21 van! :))))))))))
Na Ilyen ember ö. Egy nyomorult hazug! Remélem egyszer azt a pénzt amit elvett a fiuktol meg aki ott dolgozott rákos gyógyszerre költi majd! |
|
A hozzászólás:
 |
Atesz 80
2011-01-21 11:59:46
|
559
|
Nem akarom magam ismételni, de ezzel, és hasonló kerettel nem idén, hanem soha nem lesz cél a feljutás. Feljutás nélkül pedig totális érdektelenségbe fog fulladni (fulladt) az egész. Nekem ugyanis édesmindegy, hogy ebben az nb 2-ben második, vagy utolsó vagy. Ha nem lesz a közeljövőben változás, 20 néző lesz minden meccsen.
Tisztellek Csabikám, hogy te ilyen dolgokért tudsz lelkesedni, nekem nem ez nem megy. |
|
Előzmény:
 |
Csabi87
2011-01-20 13:32:12
|
558
|
Én úgy emlékszem, mintha azt mondták volna, szezon elején, h nem cél a feljutás, de lehet rosszul emlékszem...!
Na mindegy, engem most az zavar, h miért szombaton lesz a Gyerekek kupája, vagy mi ez a Gárdonyiba... Pont üti ugye az időpont azzal ami a DV-n lesz... :(:( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|