|
|
|
|
 |
fullfildes
2011-01-21 06:52:46
|
2709
|
8 ezerért kalibrálja be egy profi- bp.-en házhozmenve.
Kb.1 órás mutatvány- halálprofi.
Ha a géped+monitor elviszed neki 5-6 ezer.
Számlásan.
El is menti a beállításokat ha valami történne, bármikor újrabeállítható.
|
|
 |
Petroff
2011-01-21 02:36:17
|
2707
|
Nagyon keményen dolgozik a szlogen és marketing osztály :-D |
|
 |
seeman
2011-01-20 23:11:46
|
2706
|
:-) Ez az! |
|
A hozzászólás:
 |
mcgoat
2011-01-20 23:10:03
|
2705
|
Kell venni egy saját kalibrálót.
Hogy honnét?
Kötelet a kötélgyárból, más egyebet az 5 éves McGoattól. |
|
Előzmény:
 |
Mercutio_
2011-01-20 20:15:00
|
2704
|
Kalibrálni csak úgy van értelme, ha viszed a gépedet is, hacsak nincs náluk pont olyan videókártya, amilyen a tied. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|