Keresés

Részletes keresés

fullfildes Creative Commons License 2011-01-21 06:52:46 2709

8 ezerért kalibrálja be egy profi- bp.-en házhozmenve.

Kb.1 órás mutatvány- halálprofi.

 

Ha a géped+monitor elviszed neki 5-6 ezer.

 

Számlásan.

 

El is menti a beállításokat ha valami történne, bármikor újrabeállítható.

 

Petroff Creative Commons License 2011-01-21 02:36:17 2707

Nagyon keményen dolgozik a szlogen és marketing osztály :-D

seeman Creative Commons License 2011-01-20 23:11:46 2706

:-) Ez az!

A hozzászólás:
mcgoat Creative Commons License 2011-01-20 23:10:03 2705

Kell venni egy saját kalibrálót. 

 

Hogy honnét?

 

Kötelet a kötélgyárból, más egyebet az 5 éves McGoattól.

Előzmény:
Mercutio_ Creative Commons License 2011-01-20 20:15:00 2704

Kalibrálni csak úgy van értelme, ha viszed a gépedet is, hacsak nincs náluk pont olyan videókártya, amilyen a tied.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!