Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
FAYtds Creative Commons License 2011-01-20 09:44:14 288

Értem. És nagyon köszönöm a segítséget!

Előzmény:
jmmakk Creative Commons License 2011-01-20 09:42:46 287

Rá tudod tenni az objektívsapkát.

Ilyen gond csak az ún. slim (vékony) kivitelű szűrőknél szokott lenni (főleg nagylátószögű objektívekhez kell ilyen) , mert ott nem szokott a külső oldalon menet lenni, amibe az objektívsapka belekapaszkodik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!