|
|
|
|
 |
Mercutio_
2011-01-20 20:15:00
|
2704
|
Kalibrálni csak úgy van értelme, ha viszed a gépedet is, hacsak nincs náluk pont olyan videókártya, amilyen a tied. |
|
A hozzászólás:
 |
Gernyo
2011-01-19 22:49:52
|
2703
|
Én is a monitorgurunál vettem. Szerintem érdemes felhívni őket, mielőtt végleg döntesz.
Kalibráció nélkül ne hozd el, azt pedig ott helyben megejtik. Árakról is lehet beszélni velük.
Van nekik sokféle monitor, talán tanácsot is tudnak adni. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|