Keresés

Részletes keresés

Mercutio_ Creative Commons License 2011-01-20 20:15:00 2704

Kalibrálni csak úgy van értelme, ha viszed a gépedet is, hacsak nincs náluk pont olyan videókártya, amilyen a tied.

A hozzászólás:
Gernyo Creative Commons License 2011-01-19 22:49:52 2703

Én is a monitorgurunál vettem. Szerintem érdemes felhívni őket, mielőtt végleg döntesz.

Kalibráció nélkül ne hozd el, azt pedig ott helyben megejtik. Árakról is lehet beszélni velük.

Van nekik sokféle monitor, talán tanácsot is tudnak adni.

Előzmény:
konaking Creative Commons License 2011-01-19 22:41:30 2702

: ))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!