Keresés

Részletes keresés

Gernyo Creative Commons License 2011-01-19 22:49:52 2703

Én is a monitorgurunál vettem. Szerintem érdemes felhívni őket, mielőtt végleg döntesz.

Kalibráció nélkül ne hozd el, azt pedig ott helyben megejtik. Árakról is lehet beszélni velük.

Van nekik sokféle monitor, talán tanácsot is tudnak adni.

A hozzászólás:
konaking Creative Commons License 2011-01-19 22:41:30 2702

: ))

Előzmény:
futoz. Creative Commons License 2011-01-19 22:29:29 2701

A Futó az én vagyok. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!