|
|
|
|
 |
konaking
2011-01-19 22:26:04
|
2700
|
Mondjál majd árat, egyébként a szomszédom egyelőre a befutó, neki is van szgép üzlete. : ) |
|
A hozzászólás:
 |
mcgoat
2011-01-19 22:03:17
|
2699
|
Mindegy, hogy melyiket veszed, a lényeg, hogy tőlem rendeld. |
|
Előzmény:
 |
konaking
2011-01-19 12:50:45
|
2697
|
Sziasztok!
Monitor cserén gondolkodok, a topikot olvasva, a Dell lesz a befutó. De a monitorgurut nézve, 3 között vacillálok, 2209 wa, 2211, 2311. Van valakinek ezekkel tapasztalata, hogy melyiket érdemes venni. Jelenleg egy LG F77B van, gondolom ettől mindegyik nagyságrendekkel jobb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|