Keresés

Részletes keresés

konaking Creative Commons License 2011-01-19 22:26:04 2700

Mondjál majd árat, egyébként a szomszédom egyelőre a befutó, neki is van szgép üzlete. : )

A hozzászólás:
mcgoat Creative Commons License 2011-01-19 22:03:17 2699

Mindegy, hogy melyiket veszed, a lényeg, hogy tőlem rendeld. 

Előzmény:
konaking Creative Commons License 2011-01-19 12:50:45 2697

Sziasztok!

Monitor cserén gondolkodok, a topikot olvasva, a Dell lesz a befutó. De a monitorgurut nézve, 3 között vacillálok, 2209 wa, 2211, 2311. Van valakinek ezekkel tapasztalata, hogy melyiket érdemes venni. Jelenleg egy LG F77B van, gondolom ettől mindegyik nagyságrendekkel jobb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!