|
|
|
|
 |
konaking
2011-02-11 09:33:05
|
2749
|
Végül is a 2311 lett, eddig nagyon tetszik, igaz nincs még kalibrálva de így is sokkal másabb mint a régi. |
|
 |
mcgoat
2011-01-19 22:03:17
|
2699
|
Mindegy, hogy melyiket veszed, a lényeg, hogy tőlem rendeld. |
|
 |
fullfildes
2011-01-19 22:00:43
|
2698
|
A 2209 csak HD Ready felbontású, a többi utódmodell FullHD.
Nekem 1 hetes a 2209-tökéletes :)
Mindhárommal jól jársz!
|
|
A hozzászólás:
 |
konaking
2011-01-19 12:50:45
|
2697
|
Sziasztok!
Monitor cserén gondolkodok, a topikot olvasva, a Dell lesz a befutó. De a monitorgurut nézve, 3 között vacillálok, 2209 wa, 2211, 2311. Van valakinek ezekkel tapasztalata, hogy melyiket érdemes venni. Jelenleg egy LG F77B van, gondolom ettől mindegyik nagyságrendekkel jobb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|