Keresés

Részletes keresés

konaking Creative Commons License 2011-02-11 09:33:05 2749

Végül is a 2311 lett, eddig nagyon tetszik, igaz nincs még kalibrálva de így is sokkal másabb mint a régi.

mcgoat Creative Commons License 2011-01-19 22:03:17 2699

Mindegy, hogy melyiket veszed, a lényeg, hogy tőlem rendeld. 

fullfildes Creative Commons License 2011-01-19 22:00:43 2698

A 2209 csak HD Ready felbontású, a többi utódmodell FullHD.

 

Nekem 1 hetes a 2209-tökéletes :)

 

Mindhárommal jól jársz!

 

A hozzászólás:
konaking Creative Commons License 2011-01-19 12:50:45 2697

Sziasztok!

Monitor cserén gondolkodok, a topikot olvasva, a Dell lesz a befutó. De a monitorgurut nézve, 3 között vacillálok, 2209 wa, 2211, 2311. Van valakinek ezekkel tapasztalata, hogy melyiket érdemes venni. Jelenleg egy LG F77B van, gondolom ettől mindegyik nagyságrendekkel jobb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!