Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
halbikvera Creative Commons License 2011-01-18 08:30:31 305

A hárommal játszottam, az Absolute Power-re gondoltam most. Sok változás van?

 

Nagyon vártam a hármat, párszor játszottam is vele, de valahogy mégsem túl sokat. Kb. ugyanaz volt mint az egy, csak feljavult grafikailag.:) Ami végülis nem baj, csak valahogy mégse kötött le annyira.

Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2011-01-17 22:31:09 304

Szerintem ha szeretted a Tropic 1-et, akkor a 3 is be fog jönni. Az absolute power kiadása különösen jó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!