Keresés

Részletes keresés

carlin Creative Commons License 2011-01-23 17:03:47 476

Az igaszság az,hogy van 2 gépem és elég sok kotlós is szokott lenni,így ritkán van tojás eladó.Csak napos,ill.kb. 2 hetes korig nevelek,addig elviszik őket.Növendékeket most már elvből nem adok el.

Akit viszont érdekel vannak eladó nyulak:

13 hónapos ,fekete német (1x fialt)15.000 ft

Német óriás választási 2.500 ft

Német apától ,házi anyától,növendékek 1.400 ft

Növ.t.kosorrú bakok 2.500 ft

Választási oroszlánfejűek 1.500 ft

Heves megye.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-01-16 21:10:30 473

Szia!

Ezektől az "extrás" tyúkoktól esetleg nem lesz eladó tenyésztojás, vagy növendék??

Előzmény:
carlin Creative Commons License 2011-01-08 16:22:12 471

Vannak még.

Brahma,selyem meg vegyesek,de ezek csak "extrások":kop.nyakú,búbos ,rózsás taréj,gatya,szakáll,fodros toll.

Na meg az az 5 ómagyar kacsa,de különösebben nem jönnek be nekem a viziszárnyasok,főleg télen.

És Ti?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!