Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2011-01-15 13:37:59 353

Csak a kölykökre jellemrő, mint minden macskaféle esetében. Az én cicáim néhány hónap eltéréssel érkeztek, semmit sem romboltak szét. Na, de az A alom, mikor szétszéledtek a ház minden pontjára! Vezeték nem maradt érintetlen, függöny leszakítatlan.

Szerintem ehhez kell a banda. Egy macsek nem csinál ilyen rombolást.

A hozzászólás:
Nonickné Creative Commons License 2011-01-15 12:26:12 352

Ez az "állítólagos" destruktív korszak meddig tart?

Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2011-01-15 09:15:47 349

Vagy keress tenyésztésből kivont cicát. Ők is nagyon hálásak, és már a destruktív korszakon is túl vannak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!