|
|
|
|
 |
shine_adonis
2011-01-15 13:37:59
|
353
|
Csak a kölykökre jellemrő, mint minden macskaféle esetében. Az én cicáim néhány hónap eltéréssel érkeztek, semmit sem romboltak szét. Na, de az A alom, mikor szétszéledtek a ház minden pontjára! Vezeték nem maradt érintetlen, függöny leszakítatlan.
Szerintem ehhez kell a banda. Egy macsek nem csinál ilyen rombolást. |
|
A hozzászólás:
 |
Nonickné
2011-01-15 12:26:12
|
352
|
Ez az "állítólagos" destruktív korszak meddig tart? |
|
Előzmény:
 |
shine_adonis
2011-01-15 09:15:47
|
349
|
Vagy keress tenyésztésből kivont cicát. Ők is nagyon hálásak, és már a destruktív korszakon is túl vannak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|