|
|
|
|
 |
Nonickné
2011-01-15 12:26:12
|
352
|
Ez az "állítólagos" destruktív korszak meddig tart? |
|
 |
moonsoon
2011-01-15 09:17:21
|
350
|
van nekik olyan... :))))? |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2011-01-15 09:15:47
|
349
|
Vagy keress tenyésztésből kivont cicát. Ők is nagyon hálásak, és már a destruktív korszakon is túl vannak. |
|
Előzmény:
 |
moonsoon
2011-01-13 17:37:59
|
348
|
Ha van most ennyi elkulonitheto penzed havonta, akkor 8-10 honap alatt ossze tudod sporolni az arat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|