|
|
|
|
 |
fullfildes
2011-01-14 12:59:12
|
2696
|
Vagy egy profi emberkélvel profi cuccossal kalibráltatni.
ÉPg és föld a képe utána. |
|
 |
Törölt nick
2011-01-13 18:46:32
|
2695
|
Köszi, hogy foglalkozol velem, igen, a monitoromon vannak ilyen lehetőségek. Az a gondom, hogy nem windowst használok, így nem igazán jöhetnek szóba wines program által vezérelt cuccok. Ezét szeretnék OP rendszer független beállítást. |
|
A hozzászólás:
 |
Black Dragon
2011-01-13 12:56:07
|
2694
|
Ha van rá lehetőség, természetesen - megfelelő tesztábrák segítségével - az OSD menün belül is beállítható, de ezek az eredmények bizonyos esetekben közel sem ideálisak.
Ha igazán jó színprofilt szeretnél létrehozni, mindenképpen be kell szerezned valamilyen hardveres eszközt.
Itt egy érthető videó, hogy kicsit jobban "képbe" legyél. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2011-01-13 12:32:33
|
2693
|
Köszönöm a gyors választ, megnéztem az ajánlott videót, de a bemutatott program használata nálam némi nehézségekbe ütközik. Szeretém tudni, nem lenne jobb, ha a monitor OSD menüjében állítanám be a megfelelő értékeket? mert azt nem befolyásolja az éppen futó program. Egyébként milyen hardveres eszközök léteznek a beállításra, és érdemes nekem ezen gondolkozni? Ár/érték? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|