|
|
|
|
 |
Black Dragon
2011-01-13 09:20:05
|
2692
|
Az egy elég jó panel, és szerintem alkalmas is a céljaidra. A színhelyes megjelenítéshez szükséges kalibrációt, precízen valamelyik hardveres eszközzel lehetne elvégezni / végeztetni.
De szoftveresen magad is elvégezhetsz egy egyszerű, de ingyenes kalibrációt, melynek a videóval illusztrált leírását megtalálod itt.
Egy próbát megér. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-01-13 08:16:49
|
2691
|
Sziasztok!
LG Flatron L 1930S monitorom van, még azelőttről, hogy komolyabban vettem volna a digitális fotózást. Annyit sikerült kiderítenem róla, hogy s-ips panel van benne. Kérdésem lenne, hogy mennyire tudom ezzel színhelyesen megjeleníteni képeimet, alkalmas-e digifotózáshoz, valamint hogyan tudom bekalibrálni, vagy legalább közelítően beállítani, hogy jók legyenek a színei? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|