Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
jövetmenet Creative Commons License 2011-01-12 17:54:20 386

Szia!

 Nekem van 3 kártyám,nem használom már régen mert az 5dmkII meg a 50d nagyobbat kíván.

 Sandisk ultra II 1gb  2000 ft

 Kingston            1gb 1500 ft

 Adata   120x      2gb 2000 ft

 Dunaújváros ,tel 30 2044046

Előzmény:
lunakid Creative Commons License 2011-01-12 17:22:44 385

Nincs valakinek használt CF-kártyája, viszonylag baráti áron? Kicsi kellene, 1-2GB, 1000-1500Ft körül (mérettől, állapottól függően), akár több darab is. A neten nem nagyon találtam, csak újakat. Köszi szépen! lunakid@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!