Keresés

Részletes keresés

bergli Creative Commons License 2011-01-12 19:39:29 208

Igen először énis a tartájban gondozkoztam de hidd el a gázzsák jobblesz.

A hozzászólás:
satya4 Creative Commons License 2011-01-12 17:21:07 207

Nem a legjobb alapanyagból, kecske alom meg víz, tartályba kellene bele sűríteni a gázt, az nem foglal nagy helyet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!