Keresés

Részletes keresés

Cooperhead11 Creative Commons License 2011-01-13 16:48:39 446

Köszi ez valóban jól hangzik!

Beubabu Creative Commons License 2011-01-12 16:30:17 445

Ez eszembe sem jutott :-) Bár én szőke vagyok... Tök jó ötlet, köszi :-)

A hozzászólás:
leo.nyeg Creative Commons License 2011-01-12 15:27:35 442

A permetezés idejére letakarhatod a tavat vékony festőfóliával, amint megszáradt a permet, leszeded, az olcsó és eldobható :-)

Előzmény:
Cooperhead11 Creative Commons License 2011-01-12 15:18:27 441

Űdv!

 

Szóval nincs  megoldás át kell térni a permetezést nem kívánó növényekre,lehet hogy a permet árából több barackot vehetek mint amennyi teremne. Ez a baracknál  biztos  így van mert kb 4 évente terem igazán.

A tóról biztos nem mondok le!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!