|
|
|
|
 |
Beubabu
2011-01-12 16:29:30
|
444
|
SZia!
A te halad van a képen? Nagyon szép :-) A barack nálunk is össze vissza terem: 2009-ben roskadásig volt, 2010-ben meg összesen volt rajta 5 szem és az is megrohadt a rengeteg esőtől... |
|
 |
leo.nyeg
2011-01-12 15:27:35
|
442
|
A permetezés idejére letakarhatod a tavat vékony festőfóliával, amint megszáradt a permet, leszeded, az olcsó és eldobható :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Cooperhead11
2011-01-12 15:18:27
|
441
|
Űdv!
Szóval nincs megoldás át kell térni a permetezést nem kívánó növényekre,lehet hogy a permet árából több barackot vehetek mint amennyi teremne. Ez a baracknál biztos így van mert kb 4 évente terem igazán.
A tóról biztos nem mondok le!!

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|