Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2011-01-10 18:49:31 440

Igen tudom, de hiába mondtam, hogy ne ott legyen a tó :-) Majd rakunk a fára hálót, így nem hullik a gyümi a vízbe. Illetve várjunk csak! Páleszba megmarad a koi? :-D

A hozzászólás:
NS68 Creative Commons License 2011-01-10 18:40:10 439

Nem jó gyümölcsfa alá tenni a tavat, belehullik a gyümi. Azt veszed majd észre, hogy cefre szaga van a víznek.

 

Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2011-01-10 18:06:37 438

Miután befejeztem a röhögést csak ennyit mondanék: SZERETEM A BARACKOT!!! LÁNCFŰRÉSZ KIZÁRVA! :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!