|
|
|
|
 |
Beubabu
2011-01-10 18:49:31
|
440
|
Igen tudom, de hiába mondtam, hogy ne ott legyen a tó :-) Majd rakunk a fára hálót, így nem hullik a gyümi a vízbe. Illetve várjunk csak! Páleszba megmarad a koi? :-D |
|
A hozzászólás:
 |
NS68
2011-01-10 18:40:10
|
439
|
Nem jó gyümölcsfa alá tenni a tavat, belehullik a gyümi. Azt veszed majd észre, hogy cefre szaga van a víznek.
|
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2011-01-10 18:06:37
|
438
|
Miután befejeztem a röhögést csak ennyit mondanék: SZERETEM A BARACKOT!!! LÁNCFŰRÉSZ KIZÁRVA! :-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|