Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-01-09 13:17:58 4121

Ahogy leírtam. Az istennek nem akart foglalkozni az XD kártyával. A menüben átváltottam a CF-re, kikapcs, elemek ki, bekapcs, kikapcs, elemek vissza, menüben át az XD-re. És működött. 1x volt ilyen, és ez egy S9600-os. Ami pech, hogy az S7000-hez sincs firmware, mert most néztem.

A hozzászólás:
Johnatano Creative Commons License 2011-01-09 10:04:19 4119

Amikor neked hasonlót produkált, te hogyan oldottad meg ?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-01-08 20:07:36 4116

Nekem egy S9600-am van (volt, mert eladó... 50e) az csinált egyszer hasonlót. Csak nekem van mindkét fajta kártyám. Ha neadj isten ez sem műxik, megpróbálkozhatsz (bátraké a szerencse) egy firmware frissítéssel. De valószínűleg lesz rá szükség.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!