Keresés

Részletes keresés

Johnatano Creative Commons License 2011-01-09 10:04:19 4119

Amikor neked hasonlót produkált, te hogyan oldottad meg ?

SZEGECS Creative Commons License 2011-01-09 08:24:28 4118

S7000-hez nem adtak ki frissítést sajnos, és mivel 2003-as gép, feltételezem, hogy nem is fognak.

Pedig bizonyos dolgok jól jöttek volna: pl. ISO 160 ne csak full automata módban legyen, hanem a felhasználó is kiválaszthassa, vagy pl. a több lépcsőben állítható jpg tömörítés sem lenne hátrány.

 

Törölt nick Creative Commons License 2011-01-09 00:59:43 4117

...nem lesz rá szükség. (remélem)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-01-08 20:07:36 4116

Nekem egy S9600-am van (volt, mert eladó... 50e) az csinált egyszer hasonlót. Csak nekem van mindkét fajta kártyám. Ha neadj isten ez sem műxik, megpróbálkozhatsz (bátraké a szerencse) egy firmware frissítéssel. De valószínűleg lesz rá szükség.

Előzmény:
Johnatano Creative Commons License 2011-01-08 16:48:07 4115

Én is ebben bízom hogy csak a szoft. hülyült meg, ezért kérdeztem hogy találkozott-e már valaki hasonlóval ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!