|
|
|
|
 |
Johnatano
2011-01-09 10:04:19
|
4119
|
Amikor neked hasonlót produkált, te hogyan oldottad meg ? |
|
 |
SZEGECS
2011-01-09 08:24:28
|
4118
|
S7000-hez nem adtak ki frissítést sajnos, és mivel 2003-as gép, feltételezem, hogy nem is fognak.
Pedig bizonyos dolgok jól jöttek volna: pl. ISO 160 ne csak full automata módban legyen, hanem a felhasználó is kiválaszthassa, vagy pl. a több lépcsőben állítható jpg tömörítés sem lenne hátrány.
|
|
 |
Törölt nick
2011-01-09 00:59:43
|
4117
|
...nem lesz rá szükség. (remélem) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2011-01-08 20:07:36
|
4116
|
Nekem egy S9600-am van (volt, mert eladó... 50e) az csinált egyszer hasonlót. Csak nekem van mindkét fajta kártyám. Ha neadj isten ez sem műxik, megpróbálkozhatsz (bátraké a szerencse) egy firmware frissítéssel. De valószínűleg lesz rá szükség. |
|
Előzmény:
 |
Johnatano
2011-01-08 16:48:07
|
4115
|
Én is ebben bízom hogy csak a szoft. hülyült meg, ezért kérdeztem hogy találkozott-e már valaki hasonlóval ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|