|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-01-08 20:07:36
|
4116
|
Nekem egy S9600-am van (volt, mert eladó... 50e) az csinált egyszer hasonlót. Csak nekem van mindkét fajta kártyám. Ha neadj isten ez sem műxik, megpróbálkozhatsz (bátraké a szerencse) egy firmware frissítéssel. De valószínűleg lesz rá szükség. |
|
A hozzászólás:
 |
Johnatano
2011-01-08 16:48:07
|
4115
|
Én is ebben bízom hogy csak a szoft. hülyült meg, ezért kérdeztem hogy találkozott-e már valaki hasonlóval ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|