Keresés

Részletes keresés

arthur1 Creative Commons License 2011-01-23 20:56:25 479

Hali!:)

nekünk az idén nem lesznek csirkéink,vannak libáink,nyulaink(magyar óriások!),és van egy kecskénk,remélem lesz nála szaporulat és akkor már kecskékről beszélhetek!

Nagyon tetszenek a törpe nyulaid!Szeretnék is belőlük!Ha megtudom oldani a fuvart,előtte felhívlak és egyeztetünk!Rendben?

Törölt nick Creative Commons License 2011-01-16 21:10:30 473

Szia!

Ezektől az "extrás" tyúkoktól esetleg nem lesz eladó tenyésztojás, vagy növendék??

A hozzászólás:
carlin Creative Commons License 2011-01-08 16:22:12 471

Vannak még.

Brahma,selyem meg vegyesek,de ezek csak "extrások":kop.nyakú,búbos ,rózsás taréj,gatya,szakáll,fodros toll.

Na meg az az 5 ómagyar kacsa,de különösebben nem jönnek be nekem a viziszárnyasok,főleg télen.

És Ti?

Előzmény:
arthur1 Creative Commons License 2011-01-07 19:35:33 470

Ú,akkor nincs biznisz!:(

Azért  kösz!

Baromfik terén,hogy állsz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!