|
|
|
|
 |
arthur1
2011-01-23 20:56:25
|
479
|
Hali!:)
nekünk az idén nem lesznek csirkéink,vannak libáink,nyulaink(magyar óriások!),és van egy kecskénk,remélem lesz nála szaporulat és akkor már kecskékről beszélhetek!
Nagyon tetszenek a törpe nyulaid!Szeretnék is belőlük!Ha megtudom oldani a fuvart,előtte felhívlak és egyeztetünk!Rendben? |
|
 |
Törölt nick
2011-01-16 21:10:30
|
473
|
Szia!
Ezektől az "extrás" tyúkoktól esetleg nem lesz eladó tenyésztojás, vagy növendék?? |
|
A hozzászólás:
 |
carlin
2011-01-08 16:22:12
|
471
|
Vannak még.
Brahma,selyem meg vegyesek,de ezek csak "extrások":kop.nyakú,búbos ,rózsás taréj,gatya,szakáll,fodros toll.
Na meg az az 5 ómagyar kacsa,de különösebben nem jönnek be nekem a viziszárnyasok,főleg télen.
És Ti? |
|
Előzmény:
 |
arthur1
2011-01-07 19:35:33
|
470
|
Ú,akkor nincs biznisz!:(
Azért kösz!
Baromfik terén,hogy állsz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|