Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-01-08 16:31:23 4114

Nem ismerem a 7000-est, de... Tegyél bele egy CF-et, és válts át rá, aztán vissza a az XD-t, és fomat. Elötte elemek ki, bekapcs, kikapcs, elemek vissza. Ha szerencséd van, csak a szoft. hülyült meg.

A hozzászólás:
Johnatano Creative Commons License 2011-01-08 16:17:47 4113

Igen, mind a három Fuji XD kártya, ebből kettő a sajátom ( 16 MB; 2 GB) és egy kölcsönkért 500 MB Fuji kártyával is ezt műveli.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!