|
|
|
|
 |
Unown
2011-01-08 23:56:30
|
2690
|
Jaj, basszus ez nagyon gáz! Van a monitor menűjében egy opció, ami ezt a DDC/CI-t ki-be kapcsolja. Hát itt le volt tiltva ez a két irányú kommunikáció, ezért nem működött. Most már működik a NaViSet szoftver, de leginkább csak arra való, hogy a monitor menüjében elérhető beállításokat windows-os ablakokban is lehessen állítani. |
|
A hozzászólás:
 |
Unown
2011-01-08 15:32:59
|
2689
|
Használ valaki NEC EA231WMi-t? És ha igen, sikerült telepítenie a NaViSet nevű programot? Pontosabban nem is telepítenie, hanem használnia sikerült-e? Az enyém ugyanis azt mondja, hogy nem talál DDC/CI kompatibilis monitort. (ATI 4670-es kártya, win7 64 bit).
A monitor egyébként gond nélkül működik, driver fent van, minden rendben, csak bosszant, hogy ez a segédprogram nem megy. Van valakinek vmi ötlete? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|