|
|
|
|
 |
SZEGECS
2011-01-08 14:02:51
|
4110
|
Próbáld meg számítógépen megformázni, hátha az segít, csak figyelj a megfelelő filerendszerre a beállításnál! (ne NTFS legyen, hanem FAT!)
CF-el, vagy XD kártyával produkálja ezt a hibát?
|
|
A hozzászólás:
 |
Johnatano
2011-01-08 13:45:55
|
4109
|
A Fuji S 7000 gépem az alábbi hibát produkálja. A kijelzőn piros háttérben FILE NO. FULL felirat olvasható és valóban a fennmaradt képek száma 0, tehát mintha tele lenne a kártya. Már próbáltam több kártyával, kártya formázást is, de semmi. Kinek van erre ötlete ?
Köszönöm: Johnatano
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|