Keresés

Részletes keresés

carlin Creative Commons License 2011-01-08 16:22:12 471

Vannak még.

Brahma,selyem meg vegyesek,de ezek csak "extrások":kop.nyakú,búbos ,rózsás taréj,gatya,szakáll,fodros toll.

Na meg az az 5 ómagyar kacsa,de különösebben nem jönnek be nekem a viziszárnyasok,főleg télen.

És Ti?

A hozzászólás:
arthur1 Creative Commons License 2011-01-07 19:35:33 470

Ú,akkor nincs biznisz!:(

Azért  kösz!

Baromfik terén,hogy állsz?

Előzmény:
carlin Creative Commons License 2011-01-05 08:28:23 469

Sajnos mind a 3 bak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!