|
|
|
|
 |
Beubabu
2011-01-10 17:53:24
|
436
|
Ez engem is érdekelne :-) Pont a barack alatt van a tavunk... |
|
A hozzászólás:
 |
Cooperhead11
2011-01-07 12:09:20
|
435
|
B.U.É.K. Mindenkinek!
Köszöntök minden természetkedvelőt !
Az ősz folyamán sikerült összehoznom egy kissebb kerti tavat,jelenleg pár Koí és Aranyhal
telel benne.Problémám amiben talán tudtok segiteni,hogy a kertben van még néhány barack
és megyfa melyeket permetezni kellene tavasszal,főleg monilia ellen,csak vizi szervezetre
nagyon ártalmas szereket találtam !!! Rózsák tetü elleni védelmére találtam hatásos szert
és a halakat sem bántja.
Előre is köszönöm hozzászólásotokat.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|