Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2011-01-10 17:53:24 436

Ez engem is érdekelne :-) Pont a barack alatt van a tavunk...

A hozzászólás:
Cooperhead11 Creative Commons License 2011-01-07 12:09:20 435

B.U.É.K. Mindenkinek!

 

Köszöntök minden természetkedvelőt !

 

Az ősz folyamán sikerült összehoznom egy kissebb kerti tavat,jelenleg pár Koí és Aranyhal

 

telel benne.Problémám amiben talán tudtok segiteni,hogy a kertben van még néhány barack

 

és megyfa melyeket permetezni kellene tavasszal,főleg monilia ellen,csak vizi szervezetre

 

nagyon ártalmas szereket találtam !!!    Rózsák tetü elleni védelmére találtam hatásos szert

 

és a halakat sem bántja.

 

Előre is köszönöm hozzászólásotokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!