Keresés

Részletes keresés

Mercutio_ Creative Commons License 2011-01-07 20:08:13 2685

Ha az áfa-t vissza tudod igényelni, akkor vedd amit Venyerin írt (LG W2220P) az 46,9+FA, ennél olcsóbban IPS/PVA paneles moncsit nem találsz újonnan. Azért olvass utána, nincs-e vele valami gond a használók szerint...

nord Creative Commons License 2011-01-07 19:56:08 2684
"mit javasoltok?"

Még egy kicsinkét gyűjtögetni mellé? ;)
A hozzászólás:
_decens Creative Commons License 2011-01-07 09:39:54 2682

mesterek! küszöbön áll egy monitor vásárlás, de eléggé alacsony a büdzsé. tudom a litániát az ips panelről, meg minden, de ha jól láttam, ezek alaphangon 60-ról indulnak, határ pedig a csillagos ég.

a helyzet viszont az, hogy a 40e ft (bruttó) környékéről kéne valami jó (jobb) monitort összehozni, és mivel számlás buli, ezért használt kütyük nem jöhetnek szóba.

jelenleg egy benq 2200hda-n dolgozom. (ezt csak úgy kiindulásként mondom.)

mit javasoltok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!