|
|
|
|
 |
Mercutio_
2011-01-07 20:08:13
|
2685
|
Ha az áfa-t vissza tudod igényelni, akkor vedd amit Venyerin írt (LG W2220P) az 46,9+FA, ennél olcsóbban IPS/PVA paneles moncsit nem találsz újonnan. Azért olvass utána, nincs-e vele valami gond a használók szerint... |
|
 |
nord
2011-01-07 19:56:08
|
2684
|
"mit javasoltok?"
Még egy kicsinkét gyűjtögetni mellé? ;) |
|
A hozzászólás:
 |
_decens
2011-01-07 09:39:54
|
2682
|
mesterek! küszöbön áll egy monitor vásárlás, de eléggé alacsony a büdzsé. tudom a litániát az ips panelről, meg minden, de ha jól láttam, ezek alaphangon 60-ról indulnak, határ pedig a csillagos ég.
a helyzet viszont az, hogy a 40e ft (bruttó) környékéről kéne valami jó (jobb) monitort összehozni, és mivel számlás buli, ezért használt kütyük nem jöhetnek szóba.
jelenleg egy benq 2200hda-n dolgozom. (ezt csak úgy kiindulásként mondom.)
mit javasoltok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|