|
|
|
|
 |
nemethla
2011-01-07 11:17:10
|
251
|
Nem, az a kapcsoló egyrészt nincs mindegyik vázban (mkIII-ban pl), másrészt a piros pöttytől távolabbi bayonettszárny eleje kapcsolja. Éppen tegnap kellett egy fordítógyűrűről leszednem azt a 4 mm-es ívrészt, hogy ne kapcsolja be... |
|
A hozzászólás:
 |
bmwr12
2011-01-07 09:12:42
|
250
|
Szervusztok !
A csavar(-ka) nem az obijelenlét kapcsoló nyomója ?
Persze ha az akkor a közgyűrűnél gondot okozhat. A közgyűrű már jelenti a váznak az obit, így gondolom az obi felőli oldalán a gyűrűnek nincs kialakítva a hely a a csavarnak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|