Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2011-01-07 11:17:10 251

Nem, az a kapcsoló egyrészt nincs mindegyik vázban (mkIII-ban pl), másrészt a piros pöttytől távolabbi bayonettszárny eleje kapcsolja. Éppen tegnap kellett egy fordítógyűrűről leszednem azt a 4 mm-es ívrészt, hogy ne kapcsolja be...

A hozzászólás:
bmwr12 Creative Commons License 2011-01-07 09:12:42 250

Szervusztok !

A csavar(-ka) nem az obijelenlét kapcsoló nyomója ?

Persze ha az akkor a közgyűrűnél gondot okozhat. A közgyűrű már jelenti a váznak az obit, így gondolom az obi felőli oldalán a gyűrűnek nincs kialakítva a hely a a csavarnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!