Keresés

Részletes keresés

sefotos Creative Commons License 2011-01-07 06:36:27 249

A kivételnél határoló csavar pozícióját nem a bajonett záróperem végéhez kell pozícionálni, hanem az adapter rögzítő furathoz (ahová az EOS váz rögzítő csapja beugrik), és elfordulási szögben kell mérni. Legegyszerűbb egy korrekt adaptert rátenni, és átjelölni. Elegendő 1 mm-es furatot készíteni és abba réz vezeték darabkát epoxival beragasztani, majd ha szükséges, tűreszelővel méretre igazítani a kilógását.

A hozzászólás:
manitounickfree Creative Commons License 2011-01-06 23:51:30 247

igen! nemethla fotóján a csavar jól helyezkedik el, a perem végénél van a csavar közepe. míg adapteren, perem végétől 1mm van a csavar széle, még csak nem is a közepe. remélem nem lesz gond, ezért nem fogom kidobni.

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2011-01-06 19:21:19 244

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!