|
|
|
|
 |
sefotos
2011-01-07 06:36:27
|
249
|
A kivételnél határoló csavar pozícióját nem a bajonett záróperem végéhez kell pozícionálni, hanem az adapter rögzítő furathoz (ahová az EOS váz rögzítő csapja beugrik), és elfordulási szögben kell mérni. Legegyszerűbb egy korrekt adaptert rátenni, és átjelölni. Elegendő 1 mm-es furatot készíteni és abba réz vezeték darabkát epoxival beragasztani, majd ha szükséges, tűreszelővel méretre igazítani a kilógását. |
|
A hozzászólás:
 |
manitounickfree
2011-01-06 23:51:30
|
247
|
igen! nemethla fotóján a csavar jól helyezkedik el, a perem végénél van a csavar közepe. míg adapteren, perem végétől 1mm van a csavar széle, még csak nem is a közepe. remélem nem lesz gond, ezért nem fogom kidobni. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|