|
|
|
|
 |
y3k
2011-01-07 14:32:51
|
2683
|
Monitornak nem valok, egyreszt a foszfor az foszfor, masreszt nem teljeen nyugodt a kepuk. Mozira messze jobbak.. |
|
 |
DIE_ROBOTER
2011-01-06 23:55:11
|
2681
|
Őszintén: nem tudom.
A statikus kontrasztjuk magasabb, mint az LCD-nek, és a betekintési szög is kiváló. Viszont nem tudom, hogy a linearitással mennyire törődnek. A TV piacon túlszaturált színekre van szükség, nem hinném, hogy a plazma TV-k olyan minőségű LUT-ot használnának, mint a pro monitorok. |
|
A hozzászólás:
 |
krezidiesel
2011-01-06 23:46:55
|
2680
|
Ha már plazma!
Plazmatévéknek milyen a képe az lcd-hez képest?
Az mennyire szinhelyes?
Monitornak lehetne használni? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|