Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2011-01-07 14:32:51 2683

Monitornak nem valok, egyreszt a foszfor az foszfor, masreszt nem teljeen nyugodt a kepuk. Mozira messze jobbak.. 

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2011-01-06 23:55:11 2681

Őszintén: nem tudom.

 

A statikus kontrasztjuk magasabb, mint az LCD-nek, és a betekintési szög is kiváló. Viszont nem tudom, hogy a linearitással mennyire törődnek. A TV piacon túlszaturált színekre van szükség, nem hinném, hogy a plazma TV-k olyan minőségű LUT-ot használnának, mint a pro monitorok.

A hozzászólás:
krezidiesel Creative Commons License 2011-01-06 23:46:55 2680

Ha már plazma!

Plazmatévéknek milyen a képe az lcd-hez képest?

Az mennyire szinhelyes?

Monitornak lehetne használni?

Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2011-01-06 19:40:30 2674
lcd != plazma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!