Keresés

Részletes keresés

viktorio77 Creative Commons License 2011-03-05 22:13:07 4128

Kedves 2000 2.2i 16v macer vagy bárki, akik megkaptátok!

 

Kérlek küldjétek el nekem is a magyar nyelvű S7000 használati utasítást!

 

viktorio kukac pro pont hu

köszönöm előre is!

A hozzászólás:
2000 2.2i 16v macer Creative Commons License 2011-01-06 20:54:57 4108

Petya1957 ment neked is!!!!!!!!!!

Előzmény:
Petya1957 Creative Commons License 2011-01-02 18:00:35 4106

Sziasztok!

 

Nos én is végigtúrtam a netet - lehet nem eléggé - de használható magyarnyelvű útmutatót nem bírtam összevadászni.

Így lyukadtam ki ezen a fórumom.

Ha valaki tudna segíteni eme "kínomon" nagyon hálás lennék érte.

 

Előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!