|
|
|
|
 |
viktorio77
2011-03-05 22:13:07
|
4128
|
Kedves 2000 2.2i 16v macer vagy bárki, akik megkaptátok!
Kérlek küldjétek el nekem is a magyar nyelvű S7000 használati utasítást!
viktorio kukac pro pont hu
köszönöm előre is! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Petya1957
2011-01-02 18:00:35
|
4106
|
Sziasztok!
Nos én is végigtúrtam a netet - lehet nem eléggé - de használható magyarnyelvű útmutatót nem bírtam összevadászni.
Így lyukadtam ki ezen a fórumom.
Ha valaki tudna segíteni eme "kínomon" nagyon hálás lennék érte.
Előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|