|
|
|
|
 |
krezidiesel
2011-01-06 23:46:55
|
2680
|
Ha már plazma!
Plazmatévéknek milyen a képe az lcd-hez képest?
Az mennyire szinhelyes?
Monitornak lehetne használni? |
|
 |
dzzsoni
2011-01-06 19:47:27
|
2675
|
? Ezt most nem értem. Lcd van. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
dzzsoni
2011-01-06 18:59:02
|
2673
|
"az egyiknek azt mondták, hogy őrizze meg az oldalarányt, a másiknak meg hogy nyújtsa a képet teljes kitöltésre."
Ez roppant jó kérdés. Samsung használatiba azt írja, lehetőleg mindig töltse ki a képet, mert a "fekete csík" nem tesz jót neki, azaz csökken a kontraszt, foszfor nem egyenletesen ég ki. Ezt én se tudom. Vélemény? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|