Keresés

Részletes keresés

krezidiesel Creative Commons License 2011-01-06 23:46:55 2680

Ha már plazma!

Plazmatévéknek milyen a képe az lcd-hez képest?

Az mennyire szinhelyes?

Monitornak lehetne használni?

dzzsoni Creative Commons License 2011-01-06 19:47:27 2675

? Ezt most nem értem. Lcd van.

A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2011-01-06 19:40:30 2674
lcd != plazma
Előzmény:
dzzsoni Creative Commons License 2011-01-06 18:59:02 2673

"az egyiknek azt mondták, hogy őrizze meg az oldalarányt, a másiknak meg hogy nyújtsa a képet teljes kitöltésre."

 

 

Ez roppant jó kérdés. Samsung használatiba azt írja, lehetőleg mindig töltse ki a képet, mert a "fekete csík" nem tesz jót neki, azaz csökken a kontraszt, foszfor nem egyenletesen ég ki. Ezt én se tudom. Vélemény?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!